Valdieme
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dworek należący do Williama

2 posters

Strona 11 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

Dworek należący do Williama - Page 11 Empty Re: Dworek należący do Williama

Pisanie  Tarquin Sro Paź 31, 2012 1:41 pm

- Powodzenia - powiedziałem zanim wyszedł. Po chwili zacząłem się przygotowywać do pracy. Stwierdziłem, że nie będę się dzisiaj jakoś męczył, więc tylko przespaceruję się deptakiem. Poza tym ostatnio w tamtejszych sklepach zaczęły się ciekawe rzeczy pokazywać. Parę minut później wyszedłem z willi [z/t]
Tarquin
Tarquin

Liczba postów : 149
Join date : 08/09/2012

Powrót do góry Go down

Dworek należący do Williama - Page 11 Empty Re: Dworek należący do Williama

Pisanie  William Sro Paź 31, 2012 1:46 pm

-Nie...za ...dużo...-marudził widząc ,że służki przynoszą coraz to więcej dokumentów ze sprzedaży i zakupów giełdowych.Uderzył głową o biurko marudząc głośniej jeszcze do tego był głodny a małego już nie było w willi westchnął cicho zrezygnowany.
William
William

Liczba postów : 152
Join date : 06/09/2012

Powrót do góry Go down

Dworek należący do Williama - Page 11 Empty Re: Dworek należący do Williama

Pisanie  William Pią Lis 02, 2012 9:06 am

PO dobrych paru godzinach wstał od tego przeklętego biurka.W tej chwili do biura weszła pokojówka ab wręczyć list.Wynikało z niego ,że nie zapłacił za ostanie cało nocne chlanie w tawernie i ma oddać pieniądze oraz zapłacić jakieś pieprzone podatki.Westchnął cicho założył na siebie czarny długi płaszcz a list wepchnął do kieszeni.Zerknął jeszcze po pokojach czy jest w nich Tarquin nie mogąc go znaleźć zrezygnowany wyszedł z domu i skierował się w stronę urzędu.



[z/t]
William
William

Liczba postów : 152
Join date : 06/09/2012

Powrót do góry Go down

Dworek należący do Williama - Page 11 Empty Re: Dworek należący do Williama

Pisanie  Tarquin Wto Gru 11, 2012 8:19 pm

Wszedłem do dworku wykorzystując moje umiejętności skradania. Nie chciałem by ktokolwiek widział mnie w takim stanie, a już najbardziej nie chciałem martwić Williama.
Tarquin
Tarquin

Liczba postów : 149
Join date : 08/09/2012

Powrót do góry Go down

Dworek należący do Williama - Page 11 Empty Re: Dworek należący do Williama

Pisanie  William Sob Gru 15, 2012 11:18 pm

Tylko czekałem na to...Pojawiłem się za nim i ostrożnie objąłem go w pasie uważając na jego rany.
-Witaj w domu-szepnąłem cicho z troską. Jakoś nie mogłem znieść ,że jego ciało musiało wyglądać w opłakanym stanie. Naprawdę nie chciałem aby ktoś robił mu takie rzeczy. Równie dobrze mógłbym zabić teraz osobę odpowiadającą za jego stan. Westchnąłem cicho biorąc go na ręce tak aby oplótł mnie nogami w pasie. Ostrożnie uważając na wszystko zaniosłem go do pokoju.
-Ehh....mały co z ciebie będzie jak cały czas będziesz wpadał w takie tarapaty-westchnąłem cicho kładąc go na łóżku w moim pokoju. Poszedłem do łazienki szukając czegoś na rany. Po chwili wróciłem z dziwnie wyglądającą maścią o zielonym odcieniu. Położyłem ją na szafce nocnej i zabrałem szafy czystą i świeżą koszule dla niego.
-No mały sam się rozbierasz po dobroci czy wolisz aby to ja zrobił?-zerknąłem na niego.
William
William

Liczba postów : 152
Join date : 06/09/2012

Powrót do góry Go down

Dworek należący do Williama - Page 11 Empty Re: Dworek należący do Williama

Pisanie  Tarquin Nie Gru 16, 2012 12:23 pm

Pojawił się i "porwał" mnie tak szybko, że nawet nie zdążyłem zaprotestować.
- Dam radę - uśmiechnąłem się słabo - Nie martw się już jest lepiej. Mam trochę lepszą zdolność regeneracji niż ludzie. Dotarliśmy do pokoju. Z ulgą położyłem się brzuchem na przyjemnie chłodnej pościeli.
- Ale po co mam zdejmować spodnie? - zdziwiłem się. Moja koszula leżała w strzępach pod pręgierzem. Sięgnąłem jednak do pasa i rozwiązałem spodnie. Po chwili powoli klękając ściągnąłem je w całości i znów położyłem się na kołdrze. Spostrzegłem pudełeczko z jakąś mazią.
- Co to jest? - spytałem
Tarquin
Tarquin

Liczba postów : 149
Join date : 08/09/2012

Powrót do góry Go down

Dworek należący do Williama - Page 11 Empty Re: Dworek należący do Williama

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 11 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach