Valdieme
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dworek należący do Williama

2 posters

Strona 10 z 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

Dworek należący do Williama - Page 10 Empty Re: Dworek należący do Williama

Pisanie  William Sro Paź 17, 2012 4:41 pm

Jęknął cicho czując jego ogon na swojej męskości.Uśmiechnął się oblizując usta wpił się w niego namiętnie.Kiedy poczuł jak młody jest rozciągnięty wszedł w niego jednym porządnym ruchem głęboko całując go cały czas czuł się w jego wnętrzu wspaniale musiał się jednak powstrzymać aby nie zrobić mu krzywdy.
William
William

Liczba postów : 152
Join date : 06/09/2012

Powrót do góry Go down

Dworek należący do Williama - Page 10 Empty Re: Dworek należący do Williama

Pisanie  Tarquin Sro Paź 17, 2012 4:55 pm

- Aaaaaach - krzyknąłem głośno gdy tak ostro we mnie wszedł. Po chwili jednak się przyzwyczaiłem i chciałem więcej. Byłem w takim stanie, że nie myślałem o konsekwencjach i że będę się czuł jak dziwka. Podobało mi się to. Chciałem więcej...
Tarquin
Tarquin

Liczba postów : 149
Join date : 08/09/2012

Powrót do góry Go down

Dworek należący do Williama - Page 10 Empty Re: Dworek należący do Williama

Pisanie  William Wto Paź 30, 2012 5:05 pm

Pchnął w niego szybko i boleśnie chcąc słuchać jego jęków i krzyków sprawiało to ,że coraz bardziej się podniecał.Trzymał mocno jego uda pieszcząc je dłońmi schylił się całując go zachłannie i namiętnie chciał aby kochankowi było jak najlepiej.
William
William

Liczba postów : 152
Join date : 06/09/2012

Powrót do góry Go down

Dworek należący do Williama - Page 10 Empty Re: Dworek należący do Williama

Pisanie  Tarquin Wto Paź 30, 2012 5:19 pm

- Taaaak... - jęczałem coraz głośniej i chciałem więcej - Jeszcze! Will mocniej! - Kiedy zaczął się we mnie mocniej wpychać poczułem ból. Ale nie przejmowałem się tym. Miałem już tak kilka razy z moim byłym kochankiem. - Aaach... Boli! - czułem jek wypływa ze mnie cienka strużka krwi...
Tarquin
Tarquin

Liczba postów : 149
Join date : 08/09/2012

Powrót do góry Go down

Dworek należący do Williama - Page 10 Empty Re: Dworek należący do Williama

Pisanie  William Wto Paź 30, 2012 5:23 pm

Słysząc jego słowa zwolnił spoglądając na niego.
-Mam przestać?-spytał się patrząc mu w oczy i czekając na odpowiedz nie wiedział czy ma dalej go pieprzyć czy przestać widząc krew spływającą z jego wejścia.
William
William

Liczba postów : 152
Join date : 06/09/2012

Powrót do góry Go down

Dworek należący do Williama - Page 10 Empty Re: Dworek należący do Williama

Pisanie  Tarquin Wto Paź 30, 2012 5:26 pm

- Nie - jęknąłem - nie przestawaj. Nic mi nie będzie - byłem mocno podniecony. Chciałem już dojść. Krwią będę martwił się potem. Objąłem Willa nogami w pasie i namiętnie pocałowałem by odwrócić jego uwagę od czerwonej plamy na pościeli.
Tarquin
Tarquin

Liczba postów : 149
Join date : 08/09/2012

Powrót do góry Go down

Dworek należący do Williama - Page 10 Empty Re: Dworek należący do Williama

Pisanie  William Wto Paź 30, 2012 5:33 pm

Zamruczał mu do ust zadowolony czując jego wargi na swoich chcąc dać mu już spokój z męczeniem się szybkim ruchem zdjął z jego penisa wstążeczkę po chwili obciągają mu dłonią pchał w niego silnie czując ,że sam zaraz da się sam ponieść rozkoszy dochodząc w jego ciasnym i przyjemnym wnętrzu.
William
William

Liczba postów : 152
Join date : 06/09/2012

Powrót do góry Go down

Dworek należący do Williama - Page 10 Empty Re: Dworek należący do Williama

Pisanie  Tarquin Wto Paź 30, 2012 6:32 pm

Doszedłem chwilę po tym jak zdjął z mojego penisa sznurek. Sperma trysnęła na cały mój brzuch, a część poleciała na twarz. Czułem nadal jak William się we mnie mocno wpychał dopóki nie doszedł i nie spuścił się we mnie obficie. Kiedy mnie rżnął po moim spełnieniu czułem mocny ból i łzy napłynęły mi do oczu. Nie chciałem by to zobaczył więc próbowałem odwrócić głowę. Kiedy osiągnął spełnienie i puścił moje ręce szybko otarłem oczy by nic nie zobaczył. Nie chciałem by się przejmował i myślał, że robi mi krzywdę. Pocałowałem go namiętnie w usta i rękami przyciągnąłem do siebie przytulając się do niego.
Tarquin
Tarquin

Liczba postów : 149
Join date : 08/09/2012

Powrót do góry Go down

Dworek należący do Williama - Page 10 Empty Re: Dworek należący do Williama

Pisanie  William Wto Paź 30, 2012 6:38 pm

Zauważył niestety jego oczy pełne łez kiedy już doszedł w nim wyszedł z niego przytulając otarł kciukiem jego łzy i pocałował go czule.
-Mały jeśli tak cię to bolało to mogłeś powiedzieć nie nie chcesz i mam skończyć-powiedział mu do ucha troskliwi głaszcząc go po jego pięknych włosach.
William
William

Liczba postów : 152
Join date : 06/09/2012

Powrót do góry Go down

Dworek należący do Williama - Page 10 Empty Re: Dworek należący do Williama

Pisanie  Tarquin Sro Paź 31, 2012 8:49 am

- Ale ja chciałem żebyś skończył - uśmiechnąłem się lekko - Było mi cudownie, a krwią się nie przejmuj, bo już kiedyś tak miałem. Nic mi nie będzie - powiedziałem uspokajającym głosem. Pocałowałem namiętnie Willa.
Tarquin
Tarquin

Liczba postów : 149
Join date : 08/09/2012

Powrót do góry Go down

Dworek należący do Williama - Page 10 Empty Re: Dworek należący do Williama

Pisanie  William Sro Paź 31, 2012 9:11 am

Westchnął cicho odwzajemniając pocałunek pogłaskał go po łepku z lekkim uśmiechem.
-Pamiętaj masz mi powiedzieć jeśli mam przerwać albo nie chcesz czy to jasne?-powiedział patrząc na niego poważnym wzrokiem.Wstał z łóżka przeciągając się mocno po chwili zakładając spodnie i bieliznę na tyłek (xD)
William
William

Liczba postów : 152
Join date : 06/09/2012

Powrót do góry Go down

Dworek należący do Williama - Page 10 Empty Re: Dworek należący do Williama

Pisanie  Tarquin Sro Paź 31, 2012 9:22 am

Patrzyłem na niego kiedy się ubierał. Sam byłem przykryty kołdrą po samą szyję.
- To teraz wyjdź bo chcę się umyć - powiedziałem gdy skończył się ubierać Cool
Tarquin
Tarquin

Liczba postów : 149
Join date : 08/09/2012

Powrót do góry Go down

Dworek należący do Williama - Page 10 Empty Re: Dworek należący do Williama

Pisanie  William Sro Paź 31, 2012 9:25 am

-A dlaczego a może zostanę i popatrzę na twoje piękne ciałko~~-powiedział nachylając się nad nim po chwili wyciągnął dłoń w jego stronę i podrapał go za uchem ciekawy jego reakcji.
William
William

Liczba postów : 152
Join date : 06/09/2012

Powrót do góry Go down

Dworek należący do Williama - Page 10 Empty Re: Dworek należący do Williama

Pisanie  Tarquin Sro Paź 31, 2012 9:33 am

Zamłem cicho gdy mnie podrapał za uchem. Potem zastrzygłem nimi.
- Dobra wyłaź. Muszę zmyć z siebie Twoje nasienie. Znowu - powiedziałem z udawaną złością ale uśmiechałem się przy tym lekko.
Tarquin
Tarquin

Liczba postów : 149
Join date : 08/09/2012

Powrót do góry Go down

Dworek należący do Williama - Page 10 Empty Re: Dworek należący do Williama

Pisanie  William Sro Paź 31, 2012 9:39 am

-To może pomogę ci znowu?-uśmiechnął się lubieżnie i pogłaskał go czule po policzku.Westchnął cicho wstając z jego łóżka uśmiechnął się lekko pod nosem wszedł do jego łazienki była trochę mniejsza od jego własnej no ale w końcu to nie był jego pokoju nalał do wanny(magicznym sposobem xD) gorącą wodę dodając do niej jakieś olejki zapachowe.Kiedy skończył podszedł znowu do liska.
-Kąpiel czeka księżniczko~~-powiedział z uśmieszkiem.
William
William

Liczba postów : 152
Join date : 06/09/2012

Powrót do góry Go down

Dworek należący do Williama - Page 10 Empty Re: Dworek należący do Williama

Pisanie  Tarquin Sro Paź 31, 2012 9:50 am

Warknąłem
- Nie nazywaj mnie tak - powiedziałem - nie jestem dziewczyną - wstałem owinięty kołdrą. Po moich udach spływała sperma zmieszana z krwią. Tyłek piekł okrutnie, ale dałem radę iść. Minąłem Willa patrząc na niego zmrużonymi oczami i po chwili zamknąłem mu drzwi do łazienki przed nosem.
Tarquin
Tarquin

Liczba postów : 149
Join date : 08/09/2012

Powrót do góry Go down

Dworek należący do Williama - Page 10 Empty Re: Dworek należący do Williama

Pisanie  William Sro Paź 31, 2012 9:57 am

Nadął policzki widząc jak zamyka mu drzwi furknął cicho oburzony po chwili podszedł do kominka i rozpalił ogień aby w pokoju było cieplej zerknął na wybrudzoną pościel i zawołał po sługi aby założyły świeżą po chwili na łóżko była już świeża czysto biała pościel.Sam poprawił poduszki i usiadł na fotelu czekając na chłopaka kiedy skończy.
William
William

Liczba postów : 152
Join date : 06/09/2012

Powrót do góry Go down

Dworek należący do Williama - Page 10 Empty Re: Dworek należący do Williama

Pisanie  Tarquin Sro Paź 31, 2012 10:07 am

Siedząc w wannie wdychałem piękne zapachy z olejków. Rozluźniłem się trochę i przymknąłem oczy. Po chwili zmywałem z siebie wszystko. Trochę krwi jeszcze leciało, ale na tyle malutko, że postanowiłem się tym nie przejmować. Zresztą miałem jeszcze dzisiaj robotę. W końcu wyszedłem z wanny i zacząłem się wycierać. Nagle przypomniałem sobie, że nie wziałem żadnych ubrań na zmianę
- Cholera - przekląłem głośno. Owinięty ręcznikiem uchyliłem drzwi - Will podasz mi proszę jakieś ubranie?
Tarquin
Tarquin

Liczba postów : 149
Join date : 08/09/2012

Powrót do góry Go down

Dworek należący do Williama - Page 10 Empty Re: Dworek należący do Williama

Pisanie  William Sro Paź 31, 2012 10:15 am

Kiedy zauważył ,że drzwi się otworzyły i zobaczył półnagiego liska oblizał lekko wargi.
-Ta jasne-mruknął cicho i podszedł do szafy wyjmując ubrania włożył je tu kiedy chłopak nie widział nakupował mu ich strasznie dużo więc było co wybierać wziął jakieś luźniejsze i podszedł do niego z ciuchami.
-Jak dasz mi całusa to ci je dam~~-powiedział z uśmieszkiem ciekawy co zrobi.
William
William

Liczba postów : 152
Join date : 06/09/2012

Powrót do góry Go down

Dworek należący do Williama - Page 10 Empty Re: Dworek należący do Williama

Pisanie  Tarquin Sro Paź 31, 2012 10:22 am

- A nie - powiedziałem uśmiechając się szeroko i wystawiłem język. Po chwili jednak stanąłem na palcach i pocałowałem Willa w policzek. Po kilku minutach byłem już ubrany w jakieś zupełnie nowe ubrania. Domyśliłem się, że kupił je w tajemnicy żebym się nie martwił o pieniądze. Przecież ja nie wypłaciłbym się nawet za tysiąc lat
Tarquin
Tarquin

Liczba postów : 149
Join date : 08/09/2012

Powrót do góry Go down

Dworek należący do Williama - Page 10 Empty Re: Dworek należący do Williama

Pisanie  William Sro Paź 31, 2012 10:25 am

Uśmiechnął się radośnie czując na policzku jego malutkie usteczka pogłaskał go po włosach.
-Mam dziś sporo roboty więc nie będę miał dziś czasu na zabawę z tobą-westchnął smutny i oparł się o framugę drzwi patrząc na niego kiedy się ubierał.
-Masz bardzo zgrabny tyłek-powiedział do niego z uśmieszkiem.
William
William

Liczba postów : 152
Join date : 06/09/2012

Powrót do góry Go down

Dworek należący do Williama - Page 10 Empty Re: Dworek należący do Williama

Pisanie  Tarquin Sro Paź 31, 2012 10:31 am

Przyłożyłem mu lekkigo kuksańca łokciem
- Nie patrz się tak na mnie - powiedziałem - I ani słowa więcej o moim tyłku. Nie martw się. Ja też dzisiaj będę zajęty. - Związałem włosy w kitkę.
Tarquin
Tarquin

Liczba postów : 149
Join date : 08/09/2012

Powrót do góry Go down

Dworek należący do Williama - Page 10 Empty Re: Dworek należący do Williama

Pisanie  William Sro Paź 31, 2012 11:10 am

-Uhum mam nadzieję ,że nic głupiego nie zrobisz-powiedział poważnie po chwili przypomniał sobie o czymś, zajrzał do kieszeni spodni i wyciągnął naszyjnik z wisiorkiem w kształcie łezki o kolorze zieleni może wyglądał na jakąś podróbkę, ale był to dość drogi i kosztowny kamień szlachetny nałożył go na szyję chłopaka i pogłaskał go po policzki.
-Myślałem o kupieniu ci obroży no ale byś zapewne mnie za to ugryzł-powiedział radośnie.
William
William

Liczba postów : 152
Join date : 06/09/2012

Powrót do góry Go down

Dworek należący do Williama - Page 10 Empty Re: Dworek należący do Williama

Pisanie  Tarquin Sro Paź 31, 2012 11:20 am

- Nie wiem o co Ci chodzi - uśmiechnąłem się. Nie mam zamiaru dać się złapać, bo to by rzeczywiście było głupie.
- Jeeej - powiedziałem gdy zakładał mi ozdobę na szyję. Ponieważ jestem złodziejem wiem ile naszyjnik musiał kosztować
- Znowu wydałeś na mnie kupę pieniędzy - czułem się z tym nieco źle bo nie byłem wart tego co Will dla mnie robił - Obroża byłaby tańsza - zaśmiałem się - Ale masz rację. Ugryzłbym Cię gdybyś mi taką kupił - wyszczerzyłem kły na dowód że ugryzienie by bolało.
Tarquin
Tarquin

Liczba postów : 149
Join date : 08/09/2012

Powrót do góry Go down

Dworek należący do Williama - Page 10 Empty Re: Dworek należący do Williama

Pisanie  William Sro Paź 31, 2012 1:28 pm

-Dla ciebie mogę zrobić wszystko-powiedział troskliwie i pocałował go namiętnie obejmując w pasie zerknął na zegar na ścianie i westchnął cicho nagle jego oczy zmieniły kolor na bardziej krwisty odwrócił głowę.
-Muszę już iść mój słodki kochany zwierzaczku-pocałował go w policzek i wyszedł do swojego biura czuł ,że jest głodny ale jakoś nie chciał jeszcze bardziej nadwyrężać chłopaka wszedł do swojego biura.Usiadł znudzony za biurkiem widząc stertę papierów załamał się ale jednak zaczął robotę czując głód nie za dobrze mu to wychodziło.
William
William

Liczba postów : 152
Join date : 06/09/2012

Powrót do góry Go down

Dworek należący do Williama - Page 10 Empty Re: Dworek należący do Williama

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 10 z 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach