Valdieme
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Więzienie.

4 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Więzienie. - Page 2 Empty Re: Więzienie.

Pisanie  Tarquin Sob Lis 03, 2012 10:26 pm

Z nieprzytomności wyrwał mnie okropny ból. Krzyknąłem poderwałem się na równe nogi. Niestety zaraz potem te odmówiły posłuszeństwa. Wylądowałem twarzą na ścianie i osunąłem się na kolana.
~Byleby nie upaść na plecy~pomyślałem. Kary w gildii przy tej chłoście to był pryszcz, jednakże nieco mnie przygotowały na ewentualność schwytania i skazania. Klęczałem tak próbując nie wrzeszczeć z bólu, więc tylko pojękiwałem cicho. Przy każdym ruchu ból prawie mnie paraliżował. Cieszyłem się, że nie jestem już przykuty do ściany. To by była jeszcze większa katorga. Doczołgałem się do krat celi.
- Fenris? Jesteś tam? - spytałem słabym głosem pojękując z bólu
Tarquin
Tarquin

Liczba postów : 149
Join date : 08/09/2012

Powrót do góry Go down

Więzienie. - Page 2 Empty Re: Więzienie.

Pisanie  Fenris Fen Sob Lis 03, 2012 10:36 pm

Fen usłyszał jak ktoś go woła, tak to Tarquin, jednak żyje..
cele przeszedł pisk.. Fenris chwycił szczura i go ugryzł pijąc krew.. niestety tak trzeba pomyślał, za dużo krwi straciłem... nawet nie chciało mu się odkrzyknąć dobrze mu było tak jak teraz siedząc opierając się barkiem o zimną ścianę celi ssąc krew szczura..
-żyje lisie..
odpowiedział na tyle cicho by nie było słychać w jego głosie bólu.
- a ty?
Fenris Fen
Fenris Fen

Liczba postów : 12
Join date : 13/09/2012

Powrót do góry Go down

Więzienie. - Page 2 Empty Re: Więzienie.

Pisanie  Tarquin Nie Lis 04, 2012 12:06 am

- Ledwie - odpowiedziałem - Nie mogę się niczego dotknąć. Będę musiał wracać nago bo nawet ubrania nie założę - zaśmiałem się, ale śmiech przerodził się szybko w krzyk bólu. Kiedy mogłem znów oddychać przypomniałęm sobie naszą wcześniejszą rozmowę
- Fenris - stęknąłem zmieniając pozycję siedzenia - mówiłeś coś przed chłostą o jakiejś magicznej maści. Chciałbym zobaczyć jak działa. Niestety nie będę miał Ci czym zapłacić...
Tarquin
Tarquin

Liczba postów : 149
Join date : 08/09/2012

Powrót do góry Go down

Więzienie. - Page 2 Empty Re: Więzienie.

Pisanie  Sir Leofrick Longdagger Czw Lis 29, 2012 5:49 pm

Do więzienia weszło dwóch strażników. Otworzyli kraty cel i wyprowadzili więźniów. Po chwili Tarquin i Fenris zostali wykopani za drzwi więzienia. Strażnik, który zakuwał Tarquina nawet nie spostrzegł kiedy ten ukradł mu sakiewkę, w której był wisiorek.
Sir Leofrick Longdagger
Sir Leofrick Longdagger
Admin

Liczba postów : 19
Join date : 05/09/2012
Skąd : Valdieme

https://valdieme.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Więzienie. - Page 2 Empty Re: Więzienie.

Pisanie  Tarquin Wto Gru 11, 2012 8:17 pm

Wstałem z ziemi oczywiście czując okropny ból na plecach. Na szczęście odzyskałem wisiorek, więc nawet się uśmiechnąłem mimo przeszywającego cierpienia. Patrzyłem jak Fenris odchodzi. Postanowiłem innym razem dopytać się go o tą maść. Pewnie bęzie chciał za nią jakichś pieniędzy, a moje sakiewki były puste. Czekał mnie teraz powrót do zamku i Williama. Bałem się tego trochę, bo wiedziałem jaka rozmowa mnie czeka z wampirem. Musiałem mu wyjaśnić sprawę gildii. Z ran po bacie miejscami lekko sączyła się krew. Na szczęście neko mają zdolność w miarę szybkiej regeneracji. Będę "cierpiał" połowę krócej niż przeciętny człowiek. Powoli ruszyłem w kierunku zamku. [z/t]
Tarquin
Tarquin

Liczba postów : 149
Join date : 08/09/2012

Powrót do góry Go down

Więzienie. - Page 2 Empty Re: Więzienie.

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach