Valdieme
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku

5 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku Empty Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku

Pisanie  Andre Blanc Nie Wrz 16, 2012 8:33 pm

Są tu ławki i pomniki i kawiaty. Można tu odpocząć. Oderwać się od rzeczywistości.
Andre Blanc
Andre Blanc

Liczba postów : 29
Join date : 16/09/2012

Powrót do góry Go down

Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku Empty Re: Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku

Pisanie  Faris Adnan Pon Wrz 17, 2012 7:07 am

Wjechał spokojnym stępem na deptak. Z lekkim uśmiechem rozglądał się wokół. Fryz, korzystając z okazji, udał, że drapie się w nogę, a po chwili chwycił jakieś kwiaty w pysk i zaczął je jeść.
-Mało masz jadła w domu?! -zapytał Faris bardziej z rozbawieniem niż naganą w głosie. Dał mu lekkiego kopniaka w bok i po chwili ruszył do przodu, licząc na to, iż kogoś spotka. Ostatnimi czasy tylko konie dotrzymywały mu towarzystwa, więc miło by było spotkać kogoś kto odpowie słowami, a nie rżeniem, czy parskaniem.
Faris Adnan
Faris Adnan

Liczba postów : 96
Join date : 16/09/2012

http://kuroko-no-basuke.forumpl.net/

Powrót do góry Go down

Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku Empty Re: Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku

Pisanie  Andre Blanc Pon Wrz 17, 2012 3:00 pm

Nogi przyprowadziły go aż tu. Zobaczył, że na deptaku jest jakiś mężczyzna na koniu. Andre nikogo nie znał, ale i tak nie podszedł do nieznajomego. Usiadł sobie na ławeczce.
Andre Blanc
Andre Blanc

Liczba postów : 29
Join date : 16/09/2012

Powrót do góry Go down

Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku Empty Re: Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku

Pisanie  Zaraki Pon Wrz 17, 2012 3:52 pm

wszedł wolnym krokiem jak zawsze mial peleryne i kaptur na glowie, widzial dwoch chlopaków jeden na lawce a drugi byl z konmi.
Zaraki
Zaraki

Liczba postów : 108
Join date : 15/09/2012

Powrót do góry Go down

Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku Empty Re: Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku

Pisanie  Andre Blanc Pon Wrz 17, 2012 3:53 pm

Zobaczył kolejnego mężczyznę, który wydał mu się tajemniczy. Chciał go poznać, ale przecie jego aspołeczność mu na to nie pozwala. Siedział spokojnie na ławeczce.
Andre Blanc
Andre Blanc

Liczba postów : 29
Join date : 16/09/2012

Powrót do góry Go down

Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku Empty Re: Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku

Pisanie  Zaraki Pon Wrz 17, 2012 3:54 pm

Szedł w strone chłopaka , który siedzial na ławce ominał go i wszedł do sklepu za nim.
Zaraki
Zaraki

Liczba postów : 108
Join date : 15/09/2012

Powrót do góry Go down

Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku Empty Re: Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku

Pisanie  Andre Blanc Pon Wrz 17, 2012 3:56 pm

Gdy tamten szedł w jego kierunku, spojrzał na niego, a gdy go minął cicho westchnął. Niestety nie zdobył się na odwagę, by poznać tego człowieka. Siedział cicho i obserwował gołębie.
Andre Blanc
Andre Blanc

Liczba postów : 29
Join date : 16/09/2012

Powrót do góry Go down

Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku Empty Re: Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku

Pisanie  Zaraki Pon Wrz 17, 2012 3:59 pm

Wyszedł z sklepu i stanal obok ławki patrząc na gołebie. Westchnał bardzo cicho i spojrzał na chlopaka na ławce zaczął mu sie lekko przyglądac.
Zaraki
Zaraki

Liczba postów : 108
Join date : 15/09/2012

Powrót do góry Go down

Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku Empty Re: Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku

Pisanie  Andre Blanc Pon Wrz 17, 2012 4:01 pm

Spojrzał na mężczyznę i zdobył się na odwagę.
- Witaj. Jestem Andre Blanc- wstał i podał rękę.- Mogę wiedzieć czemu mi się tak przyglądasz?
Andre Blanc
Andre Blanc

Liczba postów : 29
Join date : 16/09/2012

Powrót do góry Go down

Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku Empty Re: Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku

Pisanie  Zaraki Pon Wrz 17, 2012 4:02 pm

Uśmiechnął się krzywo i wyciągnąl ręke do chłopaka
- Zaraki Kenpachi miło mi
Uścisnal delikatnie dłoń chłopaka
- to dlatego, że ejsteś pierwszą osboą , którą widze
Powiedział cicho z dość ochrypłym głosem
Zaraki
Zaraki

Liczba postów : 108
Join date : 15/09/2012

Powrót do góry Go down

Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku Empty Re: Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku

Pisanie  Andre Blanc Pon Wrz 17, 2012 4:04 pm

- Mi również -uśmiechnął się.- Ja też tu nikogo nie znam... -cicho westchnął.
Andre Blanc
Andre Blanc

Liczba postów : 29
Join date : 16/09/2012

Powrót do góry Go down

Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku Empty Re: Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku

Pisanie  Zaraki Pon Wrz 17, 2012 4:08 pm

Zaśmiał się ochryple
- Długo tu jestes ?
Spytał ochypłym glosem patrzac na chłopaka
Zaraki
Zaraki

Liczba postów : 108
Join date : 15/09/2012

Powrót do góry Go down

Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku Empty Re: Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku

Pisanie  Andre Blanc Pon Wrz 17, 2012 4:09 pm

Przyjrzał się chłopakowi uważnie i stwierdził, że jest trochę "straszny", ale miły.
- Szczerze mówiąc, to krótko.. Bardzo krótko. A ty? - zapytał z uśmiechem na twarzy.
Andre Blanc
Andre Blanc

Liczba postów : 29
Join date : 16/09/2012

Powrót do góry Go down

Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku Empty Re: Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku

Pisanie  Zaraki Pon Wrz 17, 2012 4:13 pm

- Może pól dnia
Powiedział bez namysłu
- Musze iść do mojego sklepu chcesz iść ze mną ?
Spytał ochryple patrząc na chłopaka spad kaptura
Zaraki
Zaraki

Liczba postów : 108
Join date : 15/09/2012

Powrót do góry Go down

Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku Empty Re: Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku

Pisanie  Andre Blanc Pon Wrz 17, 2012 4:16 pm

- Sklepu? Czym handlujesz? Ja mam zakład jubilerski, o tam -wskazał palcem - Pokaż gdzie, to przyjdę za trochę. Miło się tu siedzi - zaśmieł się.
Andre Blanc
Andre Blanc

Liczba postów : 29
Join date : 16/09/2012

Powrót do góry Go down

Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku Empty Re: Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku

Pisanie  Faris Adnan Pon Wrz 17, 2012 4:16 pm

Widząc dwóch chłopaków, ożywił się, przycisnął łydki do boków karosza i przykłusował do nich.
-Witam szanownych panów. -powiedział z tonem "typowej szlachty", jednak za chwilę zaśmiał się i zsiadł z konia. Wyszczerzył się do obu chłopaków.
Faris Adnan
Faris Adnan

Liczba postów : 96
Join date : 16/09/2012

http://kuroko-no-basuke.forumpl.net/

Powrót do góry Go down

Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku Empty Re: Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku

Pisanie  Andre Blanc Pon Wrz 17, 2012 4:17 pm

- Witaj - powiedział niepewnie, gdyż chłopaka nie znał. - Jestem Andre Blanc -wyciągnął rękę.
Andre Blanc
Andre Blanc

Liczba postów : 29
Join date : 16/09/2012

Powrót do góry Go down

Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku Empty Re: Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku

Pisanie  Zaraki Pon Wrz 17, 2012 4:19 pm

- Zakład Zarakiego "Magik"
Wskazal palcem na sklep z nazwą Magik i dużą butelką fioletwą
Zaraki
Zaraki

Liczba postów : 108
Join date : 15/09/2012

Powrót do góry Go down

Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku Empty Re: Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku

Pisanie  Faris Adnan Pon Wrz 17, 2012 4:20 pm

Po raz kolejny uśmiechnął się. Wyciągnął rękę do białowłosego chłopaka.
-Faris Adnan, miło mi.
Faris Adnan
Faris Adnan

Liczba postów : 96
Join date : 16/09/2012

http://kuroko-no-basuke.forumpl.net/

Powrót do góry Go down

Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku Empty Re: Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku

Pisanie  Andre Blanc Pon Wrz 17, 2012 4:22 pm

-Przyjdę napewno. *uśmiechnął się i znów usiadł na ławce* Nie możesz jeszcze zostać? *zapytał* Czym się zajmujesz? *zwrócił się do Farisa.
Andre Blanc
Andre Blanc

Liczba postów : 29
Join date : 16/09/2012

Powrót do góry Go down

Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku Empty Re: Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku

Pisanie  Zaraki Pon Wrz 17, 2012 4:26 pm

Spojrzal na chłopaka , którego zobacyzł pierwszy raz, przyglądał mu się od stóp do głowy.
Zaraki
Zaraki

Liczba postów : 108
Join date : 15/09/2012

Powrót do góry Go down

Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku Empty Re: Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku

Pisanie  Faris Adnan Pon Wrz 17, 2012 4:29 pm

-Czym się zajmuję? Wprawdzie, niczym. -stwierdził, wzruszając ramionami- Znaczy się, doglądam moich chłopów. -dodał po chwili- Prawda, Rashid? -zapytał, patrząc się na konia- O, właśnie, to jest Rashid. -powiedział, wskazując na fryza. Czując na sobie wzrok, spojrzał się w stronę zakapturzonego mężczyzny. Uśmiechnął się i wyciągnął do niego rękę- Faris Adnan, miło mi.
Faris Adnan
Faris Adnan

Liczba postów : 96
Join date : 16/09/2012

http://kuroko-no-basuke.forumpl.net/

Powrót do góry Go down

Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku Empty Re: Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku

Pisanie  Zaraki Pon Wrz 17, 2012 4:31 pm

- Zaraki Kenpachi
Zapowiedział ochrypłym głosem cicho i wyciągnąl ręke ściskajac ją delikatnie
- Miło mi
Zaraki
Zaraki

Liczba postów : 108
Join date : 15/09/2012

Powrót do góry Go down

Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku Empty Re: Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku

Pisanie  Faris Adnan Pon Wrz 17, 2012 4:36 pm

Uśmiechnął się do Zaraki'ego.
-Miło jest wreszcie kogoś poznać! -stwierdził- Opowiedzcie mi coś o sobie, co? -poprosił, a uśmiech ani na moment nie znikał z jego twarzy.
Faris Adnan
Faris Adnan

Liczba postów : 96
Join date : 16/09/2012

http://kuroko-no-basuke.forumpl.net/

Powrót do góry Go down

Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku Empty Re: Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku

Pisanie  Andre Blanc Pon Wrz 17, 2012 4:36 pm

- Przepraszam, ale muszę was opuścić. Idę do swojego zakładu. Wpadnijcie jeżeli chcecie.- oddalił się do zakładu jubilerskiego.
Andre Blanc
Andre Blanc

Liczba postów : 29
Join date : 16/09/2012

Powrót do góry Go down

Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku Empty Re: Deptak - miejsce spotkań i odpoczynku

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach